Anasayfa

Çeşme Mezar Yapımı ve Fiyatları

İzmir'de hizmet veren İzmir Mezar Yapım, ilçe ve köylerinde olmak üzere İzmir çeşme mezar yapımı firması olarak 35 yıllık deneyimi uzman personel ve kaliteli ürünlerle mezar işlerinizde sizlerin yanında oluyoruz. Mezar yapı süresinde beton temeli atıldıktan sonra düşündüğünüz mezar türünü firmamıza belirttiğiniz taktirde sizlere söz verdiğimiz gibi gününde teslim etmekte ve mezar yapımı aşamasında sizlere her türlü ürün seçeneğimizi sunarak tercih ettiğiniz şekilde özen göstererek yapım işlemini tamamlamaktayız. Dayanıklı ve şık görünümlü bilinen Afyon mermeri ile birlikte oldukça dayanıklı olan granit seçeneklerinde en güzel renkleri kullanıyoruz. Sevdiklerinize yapacağınız bu kutsal işlerde sizler kadar dikkat ve özen göstererek mezar yapımı hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

İzmir Mezar Yapım'da Hizmetler ve Müşteri İlişkileri
Firmamızın öncelikli hedefi siz müşteriler ile güvene ve samimiyete dayalı bir ilişki kurmak ve bu yönde müşteri memnuniyeti odaklı personel yetiştirerek sizlere hizmet sunmaktır. Bu anlamda bünyemizde faaliyet gösteren tüm personeller sizlere hizmet vermek ve isteklerinizi gerçekleştirme konusunda memnuniyetle çalışmaktadır. En çok önem verdiğimiz konu ve en önemli prensibimiz, sizlere söz verdiğimiz işi teslim etmeden herhangi bir ücret almamaktayız ya da hiçbir şekilde kapora istememekteyiz. Mezar yapımı aşamasına geçmeden önce ekibimiz sizle birlikte mezara giderek ön araştırma ve inceleme yaparak en doğru yöntemleri sunmaya ve uygun fiyata teslim etmeye çalışmaktadır. Bu anlamda en kaliteli ve güven veren hizmeti İzmir çeşme mezar yapımı bölümünde bulabilir ve güvenli şekilde mezar işlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

İzmir Mezar Yapım Firması Mezar Modelleri
İzmir mezar yapım firması olarak sunduğumuz farklı ürün seçenekleri ve uygun fiyatlar ile sizlerin yanında olmaya ve memnun kalmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Firmamızda yer alan mezar çeşitleri bakımından mermer, granit, özel mezar şeklinde seçenekler bulunuyor. Aynı zamanda aile kabri yapımlarında istediğiniz ürün seçeneği ile renk ve görünümde uygun montajlama yöntemi seçilerek aile kabirleri yapmaktayız.

İzmir Mezar Yapım'da Fiyatlar
Mezar yapımı hizmeti sağlayan kuruluşumuzda mezar yapımı aşamasına geçmeden önce mezar yapılacak alanda bir inceleme yaparak fiyat belirleme işlemi yapılmaktadır. Bu esnada seçilen taşın cinsi, mezarın yüksekliği ve montajlama yöntemine göre fiyat belirlenmektedir. Mermer türü mezarlarda genellikle granit mezar türüne göre daha uygun fiyatlandırma söz konusu olmaktadır. Bu konuda mezarın büyüklüğü de mezar fiyatını belirleyen faktörlerdendir. Aynı zamanda mermer mezar çeşitlerinde yer alan suluk, başlık ya da vazo seçeneklerinde fiyat artışı olmaktadır. Mezar yapım işlemleriniz için daha detaylı bilgi sahibi olmak, ürün ve hizmetlerle ilgili fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız İzmir mezar yapım sitemizden ürünleri inceleyebilir hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde site adresi üzerinde yer alan iletişim numarasından bizler ulaşabilirsiniz.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.