Anasayfa
 • İzmir Mezar Yapım

  İzmir Mezar Yapım, İzmir'de mezar yapımı konusunda alanında lider tek firmadır.Tam 35 senedir izmir mezar yapımı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve yüzlerce referansı bulunan İzmir Mezar Yapım, bugüne kadar yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyeti, zamanında iş teslimatı ve kaliteli ürünler kullanımını kendilerine bir prensip etmiş firma olmakla beraber özverili çalışma anlayışı ile başta İzmir olmak üzere ilçe ve köylerinde mezar yapımı alanında hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız İBB Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı'nın alınmasını zorunlu kıldığı tüm sertifika ve belgelere sahiptir.

 • Mermer Mezarlar

  Mermer mezarlar gerek dış görünüşleri gerekse de dayanıklılık açısından bir çok kişi tarafından tercih edilen bir mezar türüdür. Sitemiz (www.izmirmezaryapim.com) üzerinden bir çok mermer mezarların resimlerini görebilir bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Daha fazla model için mermer mezarlar sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

 • Granit Mezarlar

  Granit mezarlar özellikle dayanıklı olması ve daha güzel bir görünümüne sahip olması nedeni ile bir çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.Dünyanın en sağlam cisimleri arasında yer alan granit içerisinde bulunan özel minareller sayesinde yüksek basınçlara,olumsuz hava şartlarına ve en önemlisi çatlamaz ve kırılmaz bu yüzden İzmir granit mezar türü oldukça rağbet görmektedir.

 • Aile Kabri Modelleri

  Aile fertlerinin defnedildiği mezarlık alanına verilen bu isim pek çok aile bireyleri tarafından olması istenilen ve son dönemlerde artan mezar bulma sıkıntısına çözüm getiren bir yöntemdir.Sizlerde www.izmirmezaryapim.com adresinden aile kabri modellerini inceleyebilir merak ettiğiniz konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.